
Ксилорин, Xylorhin 0,055% спрей за нос 18 мл
8.10лв
Без данък: 6.75лв
Безплатна доставка над 60лв
14 дни право на връщане
Сертифицирани продукти
Ксилорин спрей за нос облекчава симптомите, съпътстващи възпаление на носа и синусите.
Основната активна съставка - ксилометазолин предизвиква стесняване на малките кръвоносни съдове в носната кухина и намалява възпалението – отока и зачервяването на носната лигавица. Подобрява проходимостта на носните ходове, улеснява дишането и намалява носната секреция.
Подходящ за:
Възрастни и деца над 6 години.
Активна съставка:
Xylometazoline hydrochloride 0,055%
Дозировка:
По 1 до 2 впръсквания във всяка ноздра на всеки 8 часа в продължение на 3 до 5 дни.
Внимание:
Не използвайте Ксилорин:
- Ако сте алергични към ксилометазолин или към някоя от останалите съставки; също така към лекарства от групата на симпатикомиметиците.
- Имате сухо възпаление на носната лигавица.
- След операции на главния или гръбначния мозък.
- Приемате трициклични антидепресанти или МАО инхибитори.
- Имате повишено вътреочно налягане.
- При деца под 6 години.
- По време на бременност и кърмене.
Опаковка:
18 мл
- Ксилорин спрей за нос облекчава симптомите, съпътстващи възпаление на носа и синусите.
- Основната активна съставка - ксилометазолин предизвиква стесняване на малките кръвоносни съдове в носната кухина и намалява възпалението – отока и зачервяването на носната лигавица. Подобрява проходимостта на носните ходове, улеснява дишането и намалява носната секреция.
- По 1 до 2 впръсквания във всяка ноздра на всеки 8 часа в продължение на 3 до 5 дни.
Не използвайте Ксилорин:
- Ако сте алергични към ксилометазолин или към някоя от останалите съставки,
- При деца под 6 години.
- По време на бременност и кърмене.
Свързани продукти
Отривин плюс бързо отпушва носа и облекчава напрежението. В същото време осигурява защита и грижа за засегнатата носна лигавица, като по този нач..
11.50лв
Без данък:9.58лвСинупрет екстракт е растителен лекарствен продукт за лечение на остри, неусложнени възпаления на параназалните синуси.Подходящ за:
Възрастни и юн..
18.80лв
Без данък:15.67лвСинус Магна подпомага прочистването на носа и отделянето на секретите от горните дихателни пътища.
Препоръчва при остри хронични възпаления на синуси..
16.70лв
Без данък:13.92лвКсилометазолин WZF е предназначен за намаляване отока на носната лигавица при остра хрема, пристъпи на обилен носен секрет, алергична хрема.Подход..
3.15лв
Без данък:2.63лвКсилогел 0.1% се използва за спомагателно лечение приостър ринит с вирусен или бактериален произход, остър или хронично обострящ се синуит, алергичен ..
7.80лв
Без данък:6.50лвНазик е спрей за нос, който е подходящ при хрема и за подпомагане зарастването на лезии по назалната лигавица и съседните кожни участъци, за облекчава..
9.20лв
Без данък:7.67лвОлинт е лекарствено средство, което се отпуска без лекарско предписание, бързо действащ спрей за нос за деца. Приложение:Има съдосвив..
8.15лв
Без данък:6.79лв Назодрен е предназначен за лечение и симптоматично облекчение на заболявания в носната и околоносни кухини, както и на средното ухо: остри и..
32.40лв
Без данък:27.00лвКуикс ефикасно облекчава запушения нос и синусите при простуда, грип или алергии, почиства носните канали и овлажнява лигавицата на носа. Съдържа нату..
9.60лв
Без данък:8.00лвМомаНос намалява симптомите на сенна хрема като кихане, сърбеж, зачервяване , запушен или течащ нос. Моманос спрей съдържа активно вещество от г..
14.90лв
Без данък:12.42лв