Меню
Вашата количка

Ацефеин, Aceffein 10 таблетки

Ацефеин, Aceffein 10 таблетки
Безплатна доставка над 60лв
14 дни право на връщане
Сертифицирани продукти

Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие. В комбинацията противоболковото действие на отделните съставки се усилва и се намаляват страничните ефекти, поради използване на по-ниски дози на съставките.

Приложение:
 - главоболие, мигрена, зъбобол;
 - болки след травми и операции;
 - остри ставни и мускулни болки (включително при възпалителни и дегенеративни заболявания на опорно-двигателния апарат);
  -заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити, плексити;
  -възпалителни процеси на горните дихателни пътища, протичащи с кашлица и повишена температура.


Подходящ за:

Възрастнии деца над 15 години

Винаги прочитайте листовката преди употреба!

Активни съставки:

Ацетилсалицилова киселина 250 mg, Парацетамол 250 mg, Кофеин 50 mg, Кодеинов фосфат 10 mg


Дозировка:

При възрастни и деца над 15 години обичайно се приема по 1 таблетка 3-4 пъти дневно.
Максималната еднократна доза е 2 таблетки, а максималната дневна доза е 6 таблетки.
Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни.


Предупреждения:

Не използвайте Ацефеин ако сте алергични (свръхчувствителни) към някое от активните или помощните вещества на продукта, ако сте алергични към нестероидни противовъзпалителни продукти, ако имате язва на стомаха и дуоденума, при наличие на кървене, при тежка бъбречна и чернодробна недостатъчност.                                     

При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.


Ацефеин е лекарствен продукт с противоболково,температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие.Aceffein повлиява болка от различен произход.

  • Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие.
  • главоболие, мигрена, зъбобол;
  • болки след травми и операции;
  • остри ставни и мускулни болки
  • заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити, плексити;
  • възпалителни процеси на горните дихателни пътища, протичащи с кашлица и повишена температура.
     
  • При възрастни и деца над 15 години обичайно се приема по 1 таблетка 3-4 пъти дневно.
  • Максималната еднократна доза е 2 таблетки, а максималната дневна доза е 6 таблетки.
  • Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни.
     

Този продукт няма отзиви.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър