
Кафетин менструал е ефективно обезболяващо средство с бързо действие. Използва се за облекчаване на болезнена менструация.
Подходящ за:
Възрастни над и деца над 12 години
Винаги прочитайте листовката преди употреба!
Активно вещество:
ибупрофен 200mg
Дозировка:
Възрастни и подрастващи над 12 години: еднократна доза: 1-2 таблетки.
Интервал между два приема: 4-6 часа.
Максималната дневна доза не бива да надвишава 6 таблетки.
Предупреждения:
Не приемайте Кафетин менструал ако сте алергични към активното вещество или някоя от останалите съставки, към аспирин или други нестероидни противовъзпалителни средства; ако сте имали или имате пептична язва или стомашно-чревно кървене; - ако имате тежко чернодробно, бъбречно или сърдечно заболяване.
Не се препоръчва прием на алкохол по време, на лечението.
Кафетин менструал не е предназначен за деца под 12 години, бременни и кърмещи.
Пациенти със стомашни заболявания трябва да приемат таблетките с храна.
Приемът на лекарството не бива да продължава повече от три дни.
Опаковка:
10 таблетки
- Възрастни и подрастващи над 12 години: еднократна доза: 1-2 таблетки.
- Интервал между два приема: 4-6 часа.
- Не приемайте Кафетин менструал ако сте алергични към активното вещество или някоя от останалите съставки
- Кафетин менструал не е предназначен за деца под 12 години, бременни и кърмещи.
- Кафетин менструал е ефективно обезболяващо средство с бързо действие.
- Използва се за облекчаване на болезнена менструация.