Меню
Вашата количка

Лекарства без рецепта при болка

Марка: Байер Model: Аспирин Ултра, Aspirin Ultra 500 mg 8 таблетки
Аспирин Ултра съдържа ацетилсалицилова киселина, която облекчава болката и понижава температурата. Осигурява бързо облекчаване на болката, което се дължи на бързо разтваряне и бързо усвояване на ацетилсалицилова киселина. Аспирин Ултра е аналгетично и антиперитично лекарство и спада към групата на ..
3.48лв
Без данък:2.90лв
Марка: Екофарм Model: Долорен, Doloren 200 mg 10 таблетки при болка и температура
Долорен облекчава главоболие, мигрена, зъбобол, менструални болки, ревматични и мускулни болки, болки в гърба, невралгия, симптоми на грип и простудни заболявания, повишена температура.Приложение:         - мигренозно главоболие         ..
2.90лв
Без данък:2.42лв
Марка: Химакс Фарма Model: Ибурапид, Iburapid 400mg 10 таблетки
Ибурапид съдържа ибупрофен, който принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Приложение:• главоболие• менструални болки• зъбобол• мускулни болки• болки в гърба• болки в ставите• невр..
5.40лв
Без данък:4.50лв
Model: Кафетин менструал, Caffetin menstrual 200 mg 10 таблетки
Кафетин менструал е ефективно обезболяващо средство с бързо действие. Използва се за облекчаване на болезнена менструация.Подходящ за: Възрастни над и деца над 12 години Винаги прочитайте листовката преди употреба!Активно вещество: ибупрофен  200mgДозировка: Възрастни и подраств..
5.90лв
Без данък:4.92лв
Model: Кафетин форте, Caffetin forte 12 таблетки
Кафетин форте е комбинирано противоболково лекарство. Може да се използва при главоболие, зъбобол, мигрена, следоперативна и посттравматична болка, невралгия, ишиалгия, мускулни и менструални болки.Подходящ за:Възрастни и деца над 12 години.Винаги прочитайте листовката преди употреба! ..
6.70лв
Без данък:5.58лв
Model: Келтикан форте, Keltican Forte 20 капсули
Келтикан форте е хранителна добавка, съдържаща ценни хранителни вещества, които стимулират правилното функциониране на периферната нервна система.Приложение: Използва се в терапиите насочени към отстраняване на причините за следните заболявания: Синдроми на гръбначния стълб (мозък) -Кръстна /..
19.35лв
Без данък:16.13лв
Марка: Сандоз Model: Кетонал Интензив, Ketonal Intensive 50 мг 12 сашета
Кетонал Интензив принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства или НСПВС.За краткосрочно лечение на болкови състояния, свързани с остеоартрит, анкилозиращ спондилит, подагрозен артрит, болезнени мускулно-скелетни състояния, следоперативна болка, болки в кръста. К..
11.90лв
Без данък:9.92лв
Марка: Сандоз Model: Кетонал, Ketonal 50 mg 20 капсули
Кетонал капсули е нестероидно противовъзпалително лекарство. Облекчава болката и има противовъзпалителен и температуропонижаващ ефект.Кетонал се използва за симптоматично лечение на лека до умерено силна болка, свързана с настинка и температура, главоболие, зъбобол, болка след зъбна хирургична и..
10.50лв
Без данък:8.75лв
Марка: Берлин Хеми Model: МИГ-400, MIG-400 табл. х10
МИГ-400 е нестероидно противовъзпалително средство, с антипиретични свойства. Използва се за симптоматично лечение на слаба до умерена болка и при висока температура.Подходящ за:Възрастни и деца над 6 години Активни съставки:Ибупрофен 400mgДозировка:Деца от 6-..
4.80лв
Без данък:4.00лв
Марка: Борола Model: Мигренон, Migrenon 30 капсули при мигренозни пристъпи
Мигренон има благоприятен ефект върху силата и честотата на мигренозните пристъпи и подобрява качеството на живот.Приложение:при мигренозни и други видове главоболия, като влияе благоприяно върху пристъпите, силата на болката, гаденето и повръщането.Състав: стандартизиран екстракт от ..
12.90лв
Без данък:10.75лв
Model: Налгезин, Nalgesin таблетки 275 mg x10
Налгезин е лекарствен продукт без рецепта, който облекчава болката и възпалението и понижава повишената телесна температура. Прилага се за краткотрайно симптоматично лечение на болки. Таблетките са бързо разтворими, поради което се получава бърз обезболяващ ефект.Приложение:..
5.16лв
Без данък:4.30лв
Model: Неброн, Nebron за периферната нервна система 30 таблетки
Неброн е хранителна добавка, която оптимизира нормалната функция и структура на периферната нервна система. Внася ценен комплекс от хранителни вещества необходим за възстановяване на увредените нерви и спомага за ускоряването на този процес. Неброн е идеално средство да се справите с неприятните ус..
28.40лв
Без данък:23.67лв
Марка: Неофарм Model: Неоменор/ Neomenor табл.х40 при болезнена менструация
Неоменор е препарат, който спомага за нормализиране на болезнения менструален цикъл. Действие:- намалява секрецията на веществата, предизвикващи поява на болка; - регулира хормоналния баланс; - подтиска съкращението на гладките мускули в матката (наричано още контракция), кое..
14.40лв
Без данък:12.00лв
Model: Но-шпа Комфорт, No-spa Comfort 40mg 24 таблетки
Но-Шпа Комфорт 40 mg е спазмолитичен  продукт. Приложение: -Спазми на гладката мускулатура при жлъчни заболявания: камъни в жлъчката, холецистит -Спазми на гладката мускулатура на пикочните пътища: камъни в бъбреците, камъни в пикочните пътища, възпаление на бъбречните легенчета,..
8.30лв
Без данък:6.92лв
Model: Но-шпа Макс, No-spa Max 80 mg х 24 таблетки
Но-шпа Макс е спазмолитично лекарство без рецепта, което намалява болката, причинена от спазми на гладката мускулатура. Но-шпа Макс може да се използва при различни заболявания, причиняващи съкращение на гладката мускулатура в коремните органи, което води до болезнени спазми и коремна болка.При..
10.50лв
Без данък:8.75лв
Model: Но-шпа, No-spa табл.40mg x24
Но-шпа е лекарствен продукт без рецепта. Приложение:-при болезнена менструация-при камъни в жлъчката или възпаление на бъбречните легенчета-цистит-спазъм на пикочния мехур и при тензионен тип главоболие-подходящи за употреба са и при язва на дванадесетопръстника,гаст..
7.40лв
Без данък:6.17лв
Model: Нурофен Експрес Форте, Nurofen Express forte 400mg 10 таблетки
Нурофен Експрес Форте се използва за облекчаване симптомите на лека до умерена болка. Приложение:главоболиезъбоболменструални болкипонижаване на температурата облекчаване симптомите на простуда и грип.Подходящ за:Възрастни и деца над 12 години&nbs..
9.50лв
Без данък:7.92лв
Model: Нурофен експрес, Nurofen express 200mg меки капсули х10
Нурофен експрес се използва за: облекчаване симптомите на лека до умерена болка. Приложение:главоболиезъбоболменструални болкипонижаване на температурата и облекчаване симптомите на простуда и грипПодходящ за:Възрастни и деца над 6 години. Активн..
6.90лв
Без данък:5.75лв
Model: Нурофен фемина форте, Nurofen femina forte табл.512 mg х12
Приложение:- за ефикасно облекчаване на главоболие-болки в кръста-менструални болки-зъбобол-невралгия-мигрена НСПВС облекчават симптомите, като променят телесният отвор на болката, отока и повишената температура. Подходящи са при мускулни болки, ревмати..
9.50лв
Без данък:7.92лв
Model: Нурофен Форте, Nurofen Forte 400 мг 12 таблетки
Приложение:- за ефикасно облекчаване на главоболие-болки в кръста-менструални болки-зъбобол-невралгия-мигрена.  Подходящ за:Възрастни и деца над 12 години. Активни съставки:Ибупрофен 400mgДозировка:За възрастни и деца ..
8.60лв
Без данък:7.17лв
Показани 1 от 20 | 41 (3 Страници)